Kiralama Modelleri

Otomat Kiralama Yöntemleri

Üstün Tecrübe ve Kaliteli Ürünlerimiz ile Otomat Kiralama Sistemlerini Hizmetinize Sunmaktayız.

Kiraladığımız Otomatlarımızda ; Kredi kartı, kağıt ve bozuk para, mobil ödeme, temaslı ve temassız ödeme, QR kod ile ödeme, özel şirket kartları ile ödeme yapma imkanı sağlamaktayız.

Free Kurulum
Verdiğimiz bu hizmette işletme yada istediğiniz bir ortamda, çalışanlarınız yada müşterileriniz istediği ürünü, istediği miktarda (sınırsız) almakta özgürdür. Bu sistemde Aylık belirli Bardak üzerinden anlaşma sağlanmaktadır.

Kartlı(Kotalı) Kurulum
Verdiğimiz Bu Hizmette çalışanlarının tüketimini sınırlamak ve giderlerinin kontrol aldında tutmak mümkündür.
Bu türk Kiralama(Kurulum) Genelde Firmalar için gerçekleştirilir. Firmalarda Hali Hazırda Kullandıkları Personel Kartlarına istedikleri miktarlarda ürün eklemek ve kota(sınır) getirmek mümkündür.

Komisyonlu Kurulum
Verdiğimiz bu hizmet karşılığında otomattan aylık belli bir ciro çıkması beklenmektedir.
İşetlemeniz yada İstediğiniz Her Hangi Bir alana Otomatlarımızı Kurup, Bakımlarını ve ürün yerleştirmelerini biz sağlamaktayız.Belirlenen satışın üstünde ciro oluştuğunda anşılan miktarda komisyon size verilmektedir.

Ürün Alımına Bağlı Kurulum
Verdiğimiz bu hizmette belirli bir miktarda bizden Kahve, Çay vb. gibi ürünleri belirli miktarlarda her Ay almayı tahüt ettiğinizde, ücretsiz olarak otomat kurulumu yapmaktayız.
Genelde bu kurulum tipi küçük ölçekli işletmelerde müşterilerine ikram olarak çay kahve verilmesi için, masa üstü (set sütü) otomatlar için gerçekleşmektedir.

Makine Kiralamalı Kurulum
Verdiğimiz bu hizmette sadece hizmet almak istediğiniz otomatın kiralamasını Aylık bazda Yapmaktayız.
Kiraladığınız Otomat Makinesinin Sadece bakımları bize aittir.
Otomatların içerisine çay, kahve, içecek yada yiyecekleri siz temin edersiniz.
Otomatlardan elde ettiğiniz gelir tamamen size aittir. Biz sadece Size Temin ettiğimiz Otomat Makinesinin Aylık Kirasını Almaktayız.